"Lietajúci" HOROSKOP
alebo ČO VÁM HVIEZDY EŠTE NESTIHLI NAŠEPKAŤ

BARAN
Vy ste ten typ, ktorý ide vždy hlavou proti múru. Nepomáhajú ani rady od priateľov, ani najbližších. Potrebujete si totiž všetko vyskúšať na vlastnej koži. Hviezdy hovoria: Zakúpte si model prilby od firmy Lubin, a to najnovší typ, testovaný na čínskom múre, značka DRSOŇ 13. Táto prilba zmierni vašu tvrdohlavosť, čo náležite ocení aj váš okruh známych.

BÝK
Položili ste si niekedy otázku, prečo vlastne lietate a nedržíte sa pri zemi? Nevynímajúc fakt, že zem je vaším živlom. Potrebujete si vari vybiť svoju útočnosť a agresívnosť? Ak nie, prečo potom potrebujete vždy súťažiť s prírodou ako na ródeu? Najbližších pár dní by ste sa mali nad sebou zamyslieť a pouvažvať, kde inde by ste ešte mohli využiť vašu silu býka. Kým na to prídete, nemali by ste lietať na červených padákoch. Rozhodne sa zbytočne nedráždite.

BLÍŽENCI
V partnerských vzťahoch ste prelietavý typ. Radi si polietate z jednej kvetinky na druhú. Nezabúdajte však na dodržiavanie diskrétneho odstupu od motýľmi už obsadených kvetiniek. Vaším živlom je vzduch, kde platia jednoznačné letové pravidlá: vedľa seba a nad sebou minimálny rozostup 30 m, za sebou 50 m. Ak sa nebudete držať týchto pravidiel, bez rozdielu, či ste pilot A, B alebo C vám bude odobraná vaša pilotná licencia. Toto pravidlo neplatí, pokiaľ motýľ, ktorý vás obvinil, bude tiež lietať v inej kapuste. Vhodný deň pre záletníctvo je počas splnu mesiaca. Odporúčame flirt s rakom, na ktorého mesiac veľmi účinkuje.

RAK
Mesiac sa nachádza v sextile, čo znamená, že vaša najbližšia činnosť bude sprevádzaná úspechom. Ale aby sa tento vplyv prejavil, musíte niečo podniknúť. Čo takto zahrať sa na meteorológa? Ráno sa zobudíte o pár hodín skôr ako normálny smrteľník a pobeháte po všetkých kopcoch s úmyslom zistiť rýchlosť a smer vetra. Pomocou masovokomunikačných prostriedkov dáte lietajúcemu svetu na známosť, z ktorých kopcov je možné lietať, prípadne na ktorých svahoch ste vybavili počasie. Táto vaša verejnoprospešná činnosť rozhodne vzbudí ohlas a uznanie, čo posilní vaše slabé sebavedomie.

LEV
Vždy, a to aj napriek zákazu, lietate v oblakoch. Milujete výšky a tvrdíte, že potrebujete mať nadhľad, ale pravda je taká, že chcete, aby na vás všetci videli. Áno, ste to vy, kto potrebuje byť vždy na výslní. Je to pochopiteľné, pretože vašou planétou je slnko a vaším živlom oheň. Čo znamená, že vyhľadávate teplo a pomocou stúpavých prúdov sa dostávate do vašich obľúbených výšok. Ale pozor, aby ste raz nedopadli ako Ikarus (nie ten autobus)! Hviezdy vám však poskytujú preventívne opatrenie: Vyhľadajte si prosperujúcu poľnohospodársku oblasť s veľkým výskytom skleníkov. Na lietanie si vyberte ten najpriestrannejší skleník, najlepšie kde sa pestujú kaktusy a môžte si bez akéhokoľvek nebezbečia, že vyletíte príliš vysoko, polietať. V jeho interiéri rozhodne nebudete mať núdzu o termiku, a tak si cvičte stúpavé prúdy. Steny skleníka vám zaručia, že neskončíte ako Ikaros a kaktusy vám zas pomôžu vyriešiť váš komplex, že klesnete príliš nízko. Šťastné poletovanie.

PANNA
Vy o tom ešte neviete, ale ste to vy, kto máte nos na hľadanie nových, panenských miest pre lietanie. Vy ste priam predurčený k tomu, aby ste napísali druhé vydanie knihy "Letová místa". Pýtate sa ako? Hviezdy vám odpovedajú: Už odpradávna si ľudstvo nevie vynachváliť vynález pomenovaný lopata. Týmto vynálezom sa pustíte do prekladania zeminy. Vaším cieľom nebude vykopať jamu, ale naopak, zem z jamy postupným navrstvovaním vytvorí panensky nevyskúšaný kopec. Z titulu vydretého objaviteľa si môžete venovať prvý zlet. To, či budete pristávať na zemi alebo v jame, nechávajú hviezdy na vás. Nezabúdajte však, že "kto druhému jamu kope, sám do nej padne". Ale to v tomto prípade ani tak nevadí. Pristávacia plocha v jame je nižšie položená, čo znamená, že aspoň dlhšie poletíte. Jediné, čoho sa môžete obávať je, že hneď pri prvom zlete skončíte pod zemou. Vaše poslanie napísať druhý diel panenských letových miest by sa tak skončilo.

VÁHY
Aj keď je už po voľbách, vaša večná nerozhodnosť vám bráni rozhodnúť sa, ktorú stranu zastávať. Stále pochybujete a uvažujete, či ísť viac doprava alebo doľava. Vaším živlom je vzduch, a preto v čo najkratšom čase by ste sa mali zúčastniť paraglidingového kurzu a priamo vo vzduchu si nacvičiť a ujasniť si, na ktorú stranu viac ťahať. V letovej politike je to nad slnko jasné. Potiahnutím pravej brzdy letíte doprava, potiahnutí ľavej brzdy šlapete doľava. Ktorá strana sa vám bude zdať ľahšie ovládateľná a manipulovateľná, tá nech rozhodne o vašej ďalšej politickej angažovanosti.

ŠKORPIÓN
Dnes by ste sa mali pre zmenu uštipnúť vy sami, či náhodou ešte stále nesnívate. Ten váš nápad pusťte radšej z hlavy. Kto to kedy videl zbierať šišky zo stromu za letu v Adamovom rúchu? Či už išlo o stávku alebo o vaše exhibicionistické sklony, predsa len o tom pouvažujte. Venujte sa radšej rodine a choďte si púšťať šarkana. Počasie si priam o to koleduje.

STRELEC
Vaším problémom pri lietaní je, že nikdy si nie ste istý, kam poletíte. Strieľate jedna radosť. Potom sa nečudujte, že máte viac zjazvené telo ako ostatní. Preštudujte si teda "Úvahy o taktike letu" vo všetkých Adrenalínoch. Keď vaša planéta Jupiter bude prechádzať z kvadratúry do trigonu, čo vychádza na piatok 13., budete mať veľmi priaznivé podmienky na praktizovanie naštudovanej teórie. Nezabúdajte tiež, že vaším živlom je oheň, čo znamená, že ste ohnivý typ (pyroman) a ľahko vzplaniete. Preto vaše predsavzatie na toto obdobie by malo byť: "nehas, čo ťa páli".

KOZOROŽEC
Živel - zem. O vás je známe, že radi štartujete na skalnatých štartovacích plochách. Máte radi pevnú zem pod nohami, a preto vždy svoje zlety či prelety venujete na rozširovanie pristávacích plôch. Štýl - prízemný, spôsob - obetavý - celým svojím telom. Čo vaši lietajúci priatelia vždy oceňujú a pozitívne hodnotia. O dva týždne dostanete výzvu od vašich známych vytvoriť pristávaciu plochu v dažďových pralesoch. Konštelácia hviezd vám predurčuje vykonať tento obetavý skutok. Vaša kariéra je tým zabezpečená, ešte dlho sa bude o vás v nebi rozprávať.

VODNÁR
Živel - vzduch a "voda". Vo vás sa človek nikdy nevyzná. Raz sa správate ako anjel a lietate si po nebi. Inokedy sa zasa potápate v sladkovodných vodách a do hrnčekov lovíte ľudské dušičky s túžbou dostať sa do pekla.. S touto vašou rozporuplnosťou a s náznakom schizofrénie si musíte poradiť sám. Hviezdy hovoria: Nasledujúce obdobie nechoďte s padákom pod vodu a neskáčte z kopca v neopréne s plutvami. RYBY Vaším živlom je voda. V tomto období vám hviezdy nie sú priaznivo naklonené. O počasí ani nehovoriac. Z toho všetkého vyplýva: Ak sa v dohľadnom čase ocitnete niekde na kopci s úmyslom si polietať, vopred to vzdajte. Vaše znamenie priam predurčuje dážď a tvoriace sa mláčky na pristávacích plochách. Ak aj napriek týmto výstrahám neuposlúchnete a rozhodnete sa ísť si polietať, vydajte sa radšej sám, bez vašich priateľov. Aspoň budete ušetrený vyberaných slov od vašich známych, že počasie zasa nevyšlo. Vo hviezdach stojí: Cez toto obdobie nelietať. Vaša ubolená duša môže pookriať, ak sa zatiaľ dáte len na záletníctvo. Prípadne si zarybárčite.

Z hviezd tieto údaje dôveryhodne vyčítala MARCELA

Predchádzajúci článok
Nasledujúci článok