Ohlasy

Veľmi ma potešilo, že sa aj na Slovensku ľady pohli. Myslím si, že váš časopis, zameraný na adrenalínové športy, si postupom času nájde veľa priaznivcov. Bol by som rád, keby ste v časopise opísali postupne jednotlivé známe, aj neznáme letové oblasti na Slovensku (možnosti štartu, pristátia, optimálny smer vetra, prístupová cesta, obmedzenia atď.). Rád by som si zalietal aj na pre mňa nových terénoch a iste nielen ja... (Antim Illés, Košice)

...Som rád, že sa niekto konečne pustil do vydávania slovenského časopisu o paraglidingu a o lietaní vôbec. Adrenalín vyzerá dobre a dúfam, že bude ešte lepší...(Harry)

...Navrhujem slangový slovník nielen na internete, ale aj v časopise. Dobre by bolo porozmýšľať nad „seriálom“ informácií o vhodných kopcoch na lietanie, aby si mohli čitatelia vytvoriť vlastnú databázu. Informácie LAA budú v časopise veľmi cenné. Dobre je, že Adrenalín začal vychádzať, Pilot o Slovensku takmer vôbec nepísal. Želám veľa elánu, úspechov a sponzorov!...(Miro Šichula-Mareček, Sliač)

...Kedysi som lietal na vetroni, ale podmienky vo Zväzarme - jeden vetroň a 20 pilotov - ma odradili. Rozmýšľal som o rogalle alebo padáku, ale na bicykli som si zlomil nohu, tak z toho zišlo. Časopis si neobjednávam, aj keď sa mi celkom páči, hoci som si nie istý o najlepšej voľbe jeho názvu. Možno ste mali pouvažovať nad možnosťou vydávať ho ako prílohu českého Pilota...(Gelmar Grofčík, Prešov)

...Mám 40 rokov a robím sviatočný paragliding. Som rád, že začal vychádzať Adrenalín, náš slovenský magazín. Posielam vám niekoľko kreslených vtipov na našu spoločnú tému...(Igor Zsoldos, Svätý Peter) ...Kvitujem vydávanie „Adrenalínu“. Verím, že si udrží kvalitu, lebo latka je nasadená vysoko...(Ondrej Mitter, Vrbové)

...Na nedávnom stretnutí ultralightistov padla poznámka, že by bolo vhodné, keby magazín Adrenalín pribral do názvu jedno slovíčko a volal sa „Aero - Adrenalín“ ...“ADRENALIN“ je bomba ale: je hrozne tmavý, pripomína smútočné oznámenia, kvalita fotografií je z grafického hľadiska veľmi nízka, informácie uprostred časopisu sú usporiadané neprehľadne. No to všetko Vám však vzhľadom na prvé číslo musím prepáčiť.

Predchádzajúci článok
Nasledujúci článok