Časopis Adrenalín vychádzal ako jediný slovenský letecký časopis počas 3 rokov. Vychádzal dvojmesačne, v nákladoch od 1200 do 2400 kusov. Prvé číslo vyšlo v apríli roku 1997, posledné dvojčíslo vo februári 2000.
Na časopise robili okrem autorov príspevkov vždy dvaja ľudia. Šéfredaktor a vydavateľ v jednej osobe Matúš Škvarka a asi najnadšenejší grafici na svete, Sendy (ročník 1997) a Demo (ročníky 1998 a 1999). Skvelé ilustrácie Miloša Hača, Ondra Mittera a Igora Zsoldosa Adrenalín oživili ešte viac.
Finančná nerentabilita celého projektu nás však prinútila po troch rokoch sa tejto bohumilej činnosti vzdať. Aspoň sme si vyskúšali, čo to je vydávať časopis.

Na týchto stránkach nájdete niektoré z článkov, ktoré v jednotlivých číslach Adrenalínu vyšli. Sú to čisto informatívne texty v "surovej" podobe, bez grafickej úpravy, aká bola v samotnom časopise.

Ak máte záujem prečítať si niektoré čísla Adrenalínu v papierovej podobe, môžete si čísla, z ktorých ešte ostali nejaké výtlačky, objednať mailom.
Budú vám poslané poštou na dobierku. Cena jedného čísla je 10 Sk + poštovné.
Pozor! Čísla, ktoré ešte ostali, vám oznámime obratom po obdržaní objednávky.

Všetky práva na ďalšie šírenie obrázkov a textov sú vyhradené!